Video: Urissaare Rantšo House Bänd ja laululapsed saatsid "Hommik Anuga" suvepuhkusele
Foto: ERR
Maikuuga lõppes ka pühapäevase ärataja, saate "Hommik Anuga" 12. hooaeg.
Algavat suve tervitas hooaja viimases saates Urissaare Rantšo House Bänd koos Lasteekraani muusikastuudio laululastega, kellega tuli esitamisele Ivo Linna legendaarne lugu "Suvi".
Toimetaja: Karmen Rebane
Allikas: "Hommik Anuga"






