Galerii ja videod: R2 minilaivil esines Manna

Vaata galeriid
28 pilti
Raadio 2 minilaivide seeria tõi sel nädalal stuudiosse Manna.
Stuudiosse kutsus Manna endaga kaasa bändi, kellega tulid esitamisele värske singel "I'm just a girl" ja kaver ansambli Die Spitz loost "Throw yourself to the sword".
"I'm just a girl"
"Throw yourself to the sword" (Die Spitz kaver)
Toimetaja: Karmen Rebane


































